Piękny gest dla dzieci w staszowskim szpitalu z okazji ich święta

Jak co roku Dzień Dziecka zorganizowano dla małych pacjentów w staszowskim szpitalu. Były prezenty i występ uczennic z Zespołu Szkół numer 2 w Staszowie.

W poniedziałek 1 czerwca dużą niespodziankę z okazji Dnia Dziecka zorganizowało, dla małych pacjentów przebywających w Szpitalu Powiatowym w Staszowie, Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Staszowski wspólnie ze szpitalem.

Specjalnie dla dzieciaków w relaksacyjnym koncercie wystąpiła grupa uczennic z Zespołu Szkół nr 2 w Staszowie, przygotowana przez nauczycielkę Halinę Plewę. Zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom występ sprawił dużą przyjemność.

Miłym uzupełnieniem spotkania były wielkie paczki. Dzieci obdarował Artur Garbacki wiceprezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Staszowski. Za piękny występ, podarunki i pamięć o dzieciach, które w ten wyjątkowy dzień przebywają w szpitalu podziękowała doktor Ewa Sala, ordynator oddziału dziecięcego szpitala w Staszowie.

Źródło:

www.echodnia.eu