Szpital w Staszowie z prestiżowym tytułem

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie otrzymał wyróżnienie: "Lider Roku 2014 w Ochronie Zdrowia - innowacyjny szpital". W tej kategorii, w konkursie organizowanym od lat przez wydawnictwo Termedia nagrody przyznano po raz pierwszy.

Wyróżnienie w kategorii "innowacyjny szpital" staszowska placówka otrzymała za szereg elementów, w tym: organizację pracy, termomodernizację budynku, ale w szczególności za uruchomienie ośrodka badań klinicznych, dzięki któremu pacjenci mają dostęp do najnowszych, darmowych terapii.

Nagrody i wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Termedia, przyznaje kapituła, w której zasiadają najbardziej wpływowe osoby reprezentujące świat polskiej medycyny.

Jest to dla nas  bardzo ważne wyróżnienie - mówi Marek Tombarkiewicz, dyrektor SPZZOZ w Staszowie. Nagrodę odbierze 14 stycznia, podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Lista wszystkich instytucji i organizacji nagrodzonych w tegorocznym konkursie znajduje się tutaj.

Źródło:

www.wrota-swietokrzyskie.pl