PRACA DLA LEKARZY

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie zatrudni pilnie do pracy lub na dyżury medyczne lekarzy specjalistów, lekarzy w trakcie specjalizacji lub lekarzy zainteresowanych specjalizacją, w następujących dziedzinach:

- chirurgia ogólna,

- medycyna ratunkowa (wolne miejsca specjalizacyjne, a w niedalekiej perspektywie możliwość objęcia stanowiska kierowniczego w SOR),

- pediatria,

- otorynolaryngologia,

- urologia

- położnictwo i ginekologia,

- geriatrii (specjaliści z dziedziny geriatrii i/lub chorób wewnetrzych)

jak również lekarzy systemu do pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w specjalistycznym zespole wyjazdowym „S”.

W swoich strukturach mamy najnowocześniejszy i najlepiej wyposażony w województwie blok operacyjny, dział endoskopii z pracownią z endosonografii - EUS, dział diagnostyki obrazowej
z pracownią mammografii i tomografem komputerowym oraz dostępem do rezonansu magnetycznego, pracownię urodynamiczną.. Istnieje również szeroka możliwość rozwoju naukowego oraz prowadzenia terapii najnowocześniejszymi lekami, gdyż jako jedyni
w województwie, we współpracy z Centrum Badań Klinicznych „Komed”, mamy możliwość prowadzenia badań klinicznych 3 i 4 fazy.

Jesteśmy szpitalem akredytowanym przez Ministra Zdrowia oraz posiadającym certyfikat ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 22000.

Forma i warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

Informacje dotyczące zatrudnienia:

telefon: (15) 8648605; 606; 610; 608.

mail: sekretariat@szpitalstaszow.pl

mail: kadry@szpitalstaszow.pl