Przejdź do treści
KOMED
Unia Europejska - flaga
Otwórz okno modalne
Powiększ tekst: A A Awersja dla niedowidzących

Lek. Grażyna Ogonowska konsultantem wojewódzkim w dziedzinie audiologii i foniatrii

Konsultanci wojewódzcy w ochronie zdrowia zostają powołani na 5-letnią kadencję. Są istotnym elementem nadzoru specjalistycznego, celem ich działań jest poprawa jakości oraz osiągnięcie ujednoliconych standardów w opiece medycznej.

Wojewoda Zbigniew Koniusz powołał konsultantów w dziedzinie hipertensjologii, audiologii i foniatrii oraz w w dziedzinie pielęgniarstwo połoznicze i ginekologiczne. Na 5-letnią kadencję powołani zostali:

  • dr n. med. Piotr Pawelec – hipertensjologia. Pełni funkcję Zastępcy Kierownika Eskulap-Med. sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  • lek. med. Grażyna Ogonowska – audiologia i foniatria. Zatrudniona w Oddziale Otorynolaryngologicznym w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie.
  • mgr Ewelina Siczek – pielęgniarstwo położnicze i ginekologiczne. Pracuje obecnie na stanowisku położnej w Klinice Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

 

 

 

Źródło: https://www.kielce.uw.gov.pl/pl/biuro-prasowe/aktualnosci/19177,Specjalisci-wspomoga-wiedza-z-zakresu-ochrony-zdrowia.html

    Lek. Grażyna Ogonowska konsultantem wojewódzkim w dziedzinie audiologii i foniatrii - 1
    Lek. Grażyna Ogonowska konsultantem wojewódzkim w dziedzinie audiologii i foniatrii - 2