Unia Europejska - flaga
Otwórz okno modalne

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie zatrudni od zaraz:

• specjalistów CHORÓB WEWNĘTRZNYCH,
  • lekarzy w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych,
  • lub chcących rozpocząć specjalizację (posiadamy akredytację do prowadzenia specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych i geriatrii).

Z uwagi na rozbudowę zarówno Oddziału jak i całego szpitala chętnie widziany zespół lekarski - możliwość zatrudnienia kilku osób.

tył budynku szpitala

sala intensywnego nadzorusala intensywnego nadzoru

Poszukujemy lekarzy do pracy na Oddziale i/lub tylko do pracy dyżurowej, chcących podjąć pracę w rozbudowanym, wyremontowanym i powiększonym o nowe skrzydło Oddziale Chorób Wewnętrznych. Posiadamy komfortowe 2 i 3 osobowe sale chorych z pełnym węzłem sanitarnym, oddzielną siedmiostanowiskową, w pełni wyposażoną salą intensywnego nadzoru.

Dysponujemy wszechstronnym zapleczem diagnostycznym m.in. TTE, TEE, EUS, holtery EKG i RR, bieżnia do prób wysiłkowych, spirometria, gastroskopia, kolonoskopia, pH-metria z impedancją, ERCPW, bronchoskopia, MRI, CT.

Znacznie rozbudowujemy w pełni wyposażony w nowy sprzęt zgodnie z najwyższymi standardami OIOM.

Atutem naszego szpitala, uwzględniając kompleksowość świadczeń internistycznych, jest posiadanie prężnie działającego, zapewniającego w szerokim zakresie usługi diagnostyczno - terapeutyczne Oddziału Geriatrii, który w najbliższym czasie również zostanie powiększony.

Pozostałe Oddziały szpitala, tj. Chirurgia Ogólna, Urologia, Ortopedia, Ginekologia, Laryngologia, Neurologia z pododdziałem udarowym, Rehabilitacja Neurologiczna zapewniają możliwość interdyscyplinarnych konsultacji dla chorych internistycznych. Dodatkowo na miejscu przeprowadzane są konsultacje torakochirurgiczne i onkologiczne.

Z zakresu chorób wewnętrznych obecnie w strukturach SPZZOZ funkcjonują Poradnie Kardiologiczna, Diabetologiczna, Endokrynologiczna, Metaboliczna i Reumatologiczna, ale mając możliwości kadrowe chętnie rozszerzymy zakres specyfiki świadczeń.

świeżo wyremontowany szpitalny oddział ratunkowyświeżo wyremontowany szpitalny oddział ratunkowy

Posiadamy świeżo wyremontowany, powiększony, wyposażony w nowy sprzęt SOR i całodobowe lądowisko. Uruchamiamy oddzielny dyżur internistyczny i zabiegowy na SOR.

tomograf komputerowySystematycznie inwestujemy w zaplecze diagnostyczne. Laboratorium, Pracownia Serologii, Mikrobiologii to jednostki już wyremontowane i w pełni wyposażone. Do Działu Diagnostyki Obrazowej ostatnio zakupiliśmy najnowocześniejszy w swojej klasie tomograf komputerowy.

Kładziemy duży nacisk na rozwój zawodowy swojej kadry, podnoszenie kwalifikacji, i rozszerzanie panelu świadczonych usług. Mile widziane są osoby chcące rozpocząć specjalizację (zapewniamy atrakcyjny dodatek do rezydentury), podspecjalizację, podjąć dodatkowe kursy, studia podyplomowe w czym w miarę możliwości pomagamy. Dysponujemy multimedialną salą szkoleniową, z możliwością prowadzenia wykładów, prezentacji, szkoleń itp.

Jako szpital akredytowany, od lat plasujący się w czołówce rankingu CMJ, jesteśmy zaangażowani w projekty Koncyliacji Lekowej, Bezpieczny Szpital Bezpieczny Pacjent, Zdarzeń Niepożądanych. Zachęcamy naszych pracowników do zaangażowania się w powyższe i przyszłe projekty.

Pracujemy na dobrze ocenianym systemie komputerowym.

Naszym celem jest rozwój dobrze wykształconego, ambitnego zespołu tak jak udaje się nam rozwijać i wyposażać budynek szpitala. Dlatego pozyskanie kadry traktujemy jako inwestycję, o której warto i należy rozmawiać, a na pewno znajdziemy consensus.

Ośrodek Badań Klinicznych KO-MEDPropozycja podjęcia zatrudnienia w Oddziale Chorób Wewnętrznych SPZZOZ w Staszowie stwarza niepowtarzalną możliwość dodatkowego zaangażowania się w pracę w działającym na terenie szpitala Ośrodku Badań Klinicznych KO-MED. Obecnie prowadzone są badania kliniczne z zakresu kardiologii, diabetologii, gastroenterologii, nefrologii, reumatologii.

Forma zatrudnienia:

Oferujemy dowolną formę zatrudnienia tj. umowę o pracę, umowę zlecenie, całościową umowę kontraktową lub umowę kontraktową na dyżury medyczne.

Ponadto istnieje również możliwość podjęcia specjalizacji w ramach etatu i rezydentury.

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy pojedyncze osoby jak i zespół lekarzy do nawiązania współpracy.

Jesteśmy otwarci na indywidualne i grupowe propozycje, do których przedstawienia, omówienia szczegółów i negocjacji zapraszamy na bezpośrednią/ wstępną telefoniczną rozmowę z Dyrekcją szpitala. Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe, możliwość dodatkowej pracy oraz pomoc w zapewnieniu mieszkania.

Termin rozpoczęcia pracyod zaraz.

Forma prawna zatrudnienia oraz warunki płacowe do uzgodnienia bezpośrednio z Dyrektorem Zespołu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: sekretariat@szpitalstaszow.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 15 8648608, kom. 735910694

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie zatrudni lekarzy - 3
    Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie zatrudni lekarzy - 4
    Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie zatrudni lekarzy - 5