Przejdź do treści
KOMED
Unia Europejska - flaga
Otwórz okno modalne
Powiększ tekst: A A Awersja dla niedowidzących
SZPITAL AKREDYTOWANY PRZEZ MINISTRA ZDROWIA
certyfikat jakości iso Federacja szpitali szpital przyjazny kombatantomkontakt

MINISTER ZDROWIA Z WIZYTĄ W STASZOWSKIM SZPITALU

W dniu 6 maja staszowski szpital gościł Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła oraz wiceministra zdrowa dr n. med. Marka Tombarkiewicza.

Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł odwiedził wszystkie oddziały, zapoznał się z infrastrukturą szpitala, zakończonymi remontami, zakupionym sprzętem, rozmawiał również z personelem. Podczas wizyty zostały  przedstawione ministrowi plany związane dalszym rozwojem placówki oraz problemy, z którymi na co dzień muszą się zmagać szpitale powiatowe. 
Staszowski szpital wywarł na ministrze ogromne wrażenie, który zdecydowanie potwierdził wysoką jakość świadczonych w szpitalu usług. Wyraził uznanie dla dyrekcji i władz lokalnych za zrozumienie i udział w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na modernizację i podnoszenie jakości świadczonych usług. Podczas wizyty ministrom towarzyszyli min. wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek, poseł Anna Krupka, starosta staszowski Michał Skotnicki, przewodniczący Rady Powiatu Staszowskiego Damian Sierant oraz dyrekcja szpitala. Na zakończenie spotkania Minister Konstanty Radziwiłł złożył pamiątkowy wpis w kronice staszowskiego szpitala.

    MINISTER ZDROWIA Z WIZYTĄ W STASZOWSKIM SZPITALU - 1
    MINISTER ZDROWIA Z WIZYTĄ W STASZOWSKIM SZPITALU - 2
    MINISTER ZDROWIA Z WIZYTĄ W STASZOWSKIM SZPITALU - 3
    MINISTER ZDROWIA Z WIZYTĄ W STASZOWSKIM SZPITALU - 4
    MINISTER ZDROWIA Z WIZYTĄ W STASZOWSKIM SZPITALU - 5