Przejdź do treści
KOMED
Unia Europejska - flaga
Otwórz okno modalne
Powiększ tekst: A A Awersja dla niedowidzących
SZPITAL AKREDYTOWANY PRZEZ MINISTRA ZDROWIA
certyfikat jakości iso Federacja szpitali szpital przyjazny kombatantomkontakt

Święty Mikołaj zawitał na oddział dziecięcy - Mikołajki 2018

W czwartek, 6 grudnia br. święty Mikołaj zawitał z prezentami na oddział dziecięcy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie.
Zarówno mali pacjenci, jak i dorośli wizytę Mikołaja przyjęli z radością.

Dyrekcja SPZZOZ w Staszowie jak co roku w Mikołajki pamiętała o swoich małych pacjentach. Tegorocznego Mikołaja współorganizowała z Panem Arturem Garbackim, dobrym duchem i wieloletnim przyjacielem szpitala. W tym roku do współpracy włączyła się także Komenda Powiatowa Policji w Staszowie oraz organizacja International Police Association region w Staszowie skupiającą funkcjonariuszy i emerytów służb policyjnych. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Komendant Powiatowy Policji w Staszowie insp. Leszek Dębowski oraz Przewodnicząca Zarządu IPA na Region Staszów Agata Kwiecień – Godzwon.

święty Mikołaj zawitał z prezentami na oddział dziecięcy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie

Oprócz prezentów wręczanych przez Mikołaja, dla małych pacjentów został także przygotowany program artystyczny. Występ przygotowała grupa uczniów i harcerzy z Zespołu Szkół nr 1 w Staszowie. Występująca młodzież także otrzymała upominki od Świętego Mikołaja.

Gospodarze uroczystości otrzymali od harcerzy pamiątkowe aniołki. Mali Pacjenci mieli również możliwość wspólnej fotografii z Mikołajem.

Pacjenci oddziału dziecięcego, przebywający w okresie mikołajkowym w szpitalu na pewno miło będą wspominać ten dzień, widać było, że wizyta Mikołaja sprawiła im wiele radości, co potwierdzały uśmiechy na ich małych twarzyczkach.

Akcja mikołajków w szpitalu w Staszowie co roku jest organizowana dzięki pomocy Pana Artura Garbackiego i wsparciu licznych sponsorów.

Na koniec Dyrektor SPZZOZ w Staszowie podziękował wszystkim organizatorom i przybyłym gościom podkreślając, iż dzięki ich zaangażowaniu mali pacjenci choć na chwilę mogli zapomnieć o troskach i chorobie.

Galeria: Mikołajki 2018

    Święty Mikołaj zawitał na oddział dziecięcy - Mikołajki 2018 - 1